קידום אמנים בדיגיטל

יש שטוענים שקידום אמן באינטרנט אינו שונה מקידום כל עסק עצמאי אחר, אבל אנחנו לא רואים את זה כך. כשמקדמים אמן אנו שמים דגש רב על ניהול אורגני של החשבונות שלו ברשתות החברתיות השונות, כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם, במקביל לפרסום בקידום ממומן. השימוש ברשתות החברתיות מאפשר לאמן מגע בלתי אמצעי לאוהדים שלו בצורה אישית ולשתף אותם בתהליכים שהוא עובר, בעבודה מאחורי הקלעים ואפילו להיעזר בהם, כמו בשם לשיר, בשם לאלבום ועוד.

התחושה של השיתוף מקרבת בין האמן לאוהדים שלו, והחיבור האישי שנרקם יוצר קהל מעריצים חזק ונאמן שיצרך את המוסיקה של האמן, יעזור לו לקדם את עצמו ויסייע לו לגדול ולצמוח במהירות בצורה אורגנית וויראלית.

נוסף על הקידום האורגני ישנו כמובן גם הקידום הממומן בגוגל ובפייסבוק, שיסייעו לנו להפיץ את המוסיקה של האמן בפני קהל חדש שעדיין לא נחשף אליו, אבל מתאים למי שעשוי לאהוב את המוסיקה.

אין ספק שקידום אמנים באינטרנט הופך להיות רלוונטי היום יותר מבעבר, בייחוד אם אתם אמנים חדשים שבתחילת דרככם או אמנים מוכרים שרוצים להוציא אלבום חדש באופן עצמאי.

לנו יש ניסיון עשיר בקידום אמנים בפלטפורמות השונות ונשמח לעזור גם לכם! יש לנו המון רעיונות מיוחדים מחוץ לקופסה... אנחנו מקדמים אמנים ביוטיוב, בפייסבוק, באינסטגרם, בטוויטר ובגוגל.

 

דברו איתנו...